Hoe kunnen wij helpen?

Heb je vragen of opmerkingen? Bel ons of neem contact met ons op via onderstaand contactformulier, we helpen je graag verder.

Stuur ons een email

Heb je interesse in CIV Water of heb je een vraag? Stuur ons dan vrijblijvend een mail met al jouw vragen!

CIV Water mailen
Contactgegevens
Oostergoweg 9,
8911 MA, Leeuwarden
088 060 3800
info@civwater.nl

Maak kennis met het team

CIV Water
Pieter Hoekstra
Programma manager
p.hoekstra@civwater.nl 06 461 72 355
CIV Water
Edde Damstra
Projectleider
e.damstra@civwater.nl 06 397 63 921
CIV Water
Marcel van der Horst
Projectleider
m.van.der.horst@civwater.nl 06 31743323
CIV Water
Petra van den Berg
Projectcoördinator drinkwaterbedrijven
p.vandenberg@civwater.nl 088 060 3136
CIV Water
Freya Gobby
Communicatiemedewerker
f.gobby@civwater.nl 088 060 3816
CIV Water
Thathit Puspitodewi
Ondersteuning internationalisering
t.puspitodewi@civwater.nl 088 060 3666
CIV Water
Mannie Mulder
Ondersteuner
m.mulder2@civwater.nl 088 060 3829
CIV Water
Gerda van der Wal
Gedetacheerd van Vitens
g.vanderWal@civwater.nl
CIV Water
Alie de Boer
Rode draad docent
a.deboer@mbolifesciences.nl
CIV Water
Anna de Haan – Teitsma
Rode draad docent
a.dehaan-teitsma@civwater.nl
CIV Water
Simon Feersma-Hoekstra
Rode draad docent
s.feersmahoekstra@mbolifesciences.nl
CIV Water
Peet Ferwerda
Strategisch adviseur
peet@peetferwerda.nl