De site van CIV Water gebruikt cookies. 

X

Medewerkers CIV Water

 

 

     

    

                     

                 

Pieter Hoekstra
Projectmanager
p.hoekstra@civwater.nl
Tel.nr: 06 461 72 355

 

Johanna Wijtsma
Projectcoördinator
waterschappen en onderwijs
j.wijtsma@civwater.nl
Tel.nr: 088 – 060 3196

 

Sanne Ligthart
Communicatieadviseur
s.ligthart@civwater.nl
Tel.nr: 088 – 060 2797

 

 

 

 

 

 

 

Petra van den Berg
Ondersteuner
p.vandenberg@civwater.nl
Tel.nr: 088 – 060 3136

 

Edde Damstra
Projectleider
e.damstra@civwater.nl
Tel.nr: 06 - 39763921

 

Mannie Mulder
Ondersteuner
m.mulder2@civwater.nl
Tel. nr: 088 - 060 3829

     
   

Thathit Puspitodewi
Ondersteuner
t.puspitodewi@civwater.nl
Tel. nr: 088 - 060 3666

 

Liesbeth de Hoop
Marketing en Communicatie
l.dehoop@civwater.nl
Tel. nr: 06 - 81701884

  

CIV Water wordt ondersteund door adviseurs en docenten: 

  
     

Peet Ferwerda
Strategisch adviseur
peet@peetferwerda.nl

 

Alie de Boer
Docent
a.deboer@mbolifesciences.nl
 Marco Verkaik
Docent
m.verkaik@civwater.nl

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Reinout Groot
Docent
r.groot@civwater.nl

 

Simon Feersma-Hoekstra
Docent
s.feersmahoekstra@mbolifesciences.nl