De site van CIV Water gebruikt cookies. 

X

Medewerkers CIV Water

 

 

     

    

                     

                 

Pieter Hoekstra
Projectmanager
p.hoekstra@civwater.nl
Tel.nr: 06 461 72 355

 

Johanna Wijtsma
Projectcoördinator
waterschappen en onderwijs
j.wijtsma@civwater.nl
 

 

Sanne Ligthart
Communicatieadviseur
s.ligthart@civwater.nl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petra van den Berg
Ondersteuner
p.vandenberg@civwater.nl

 

Edde Damstra
Projectleider
e.damstra@civwater.nl
Tel.nr: 06 - 39763921

 

 

     

CIV Water wordt ondersteund door adviseurs en docenten: 

    
     

Peet Ferwerda
Strategisch adviseur
peet@peetferwerda.nl

 

Lammert Schuurmans
Business Controller
l.schuurmans@fcroc.nl

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Sieger Rinsma
Docent
s.rinsma@civwater.nl

 

Robbert de Geus
Docent
r.degeus@mbolifesciences.nl

 

Marco Verkaik
Docent
m.verkaik@civwater.nl

 

 

 

Leo Groendijk
Docent
leo.groendijk@hvhl.nl

 

Reinout Groot
Docent
r.groot@civwater.nl