De site van CIV Water gebruikt cookies. 

X

Medewerkers CIV Water

 

     

          

                     

          

                 

 

Pieter Hoekstra
Projectleider
p.hoekstra@civwater.nl
Tel.nr: 06 461 72 355

 

Johanna Wijtsma
Projectcoördinator waterschappen en onderwijs
j.wijtsma@civwater.nl
Tel.nr: 058 744 02 23

 

Tiny Kuiken
Projectcoördinator drinkwater
t.kuiken@civwater.nl
Tel.nr: 06 536 23 812

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanne Ligthart
Communicatieadviseur
s.ligthart@civwater.nl
Tel.nr: 058 744 0233

 

Marieke Kooi
Junior projectleider
m.kooi@civwater.nl
Tel nr: 058 - 744 02 23

 

 

 

     

CIV Water wordt ondersteund door adviseurs en docenten: 

  
     

Theo de Jager
Business Controller
theo.de.jager@fcroc.nl

 

Marcel van der Horst
Strategisch adviseur
m.vanderhorst@civwater.nl

 

Peet Ferwerda
Strategisch adviseur
p.ferwerda@civwater.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Sieger Rinsma
Docent
s.rinsma@civwater.nl

 

Robbert de Geus
Docent
r.degeus@mbolifesciences.nl

 

Marco Verkaik
Docent
m.verkaik@civwater.nl

 

 

Leo Groendijk
Docent
leo.groendijk@hvhl.nl

 

Ronald Tiekstra
Docent
r.tiekstra@mbolifesciences.nl

 

Leo Bentvelzen
Docent
leo.bentvelzen@hvhl.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiny de Jong
Docent
t.dejong@mbolifesciences.nl

 

Reinout Groot
Docent
r.groot@civwater.nl