Team CIV Water

Ontmoet ons team van experts dat zich toewijdt aan het stimuleren van de ontwikkeling van mbo-studenten en professionals. Door nauw samen te werken met organisaties en bedrijven, creëren wij een omgeving waarin studenten en professionals hun kennis en vaardigheden kunnen ontwikkelen en in de praktijk kunnen toepassen. Samen vormen wij de brug tussen onderwijs en werkveld en werken we aan een duurzame toekomst voor de watersector.

Maak kennis met het team

CIV Water
Pieter Hoekstra
Programma manager
p.hoekstra@civwater.nl 06 461 72 355
CIV Water
Edde Damstra
Projectleider
e.damstra@civwater.nl 06 397 63 921
CIV Water
Marcel van der Horst
Projectleider
m.van.der.horst@civwater.nl 06 31743323
CIV Water
Freya Gobby
Communicatiemedewerker
f.gobby@civwater.nl 088 060 3816
CIV Water
Petra van den Berg
Projectcoördinator drinkwaterbedrijven
p.vandenberg@civwater.nl 088 060 3136
CIV Water
Mannie Mulder
Ondersteuner
m.mulder2@civwater.nl 088 060 3829
CIV Water
Thathit Puspitodewi
Ondersteuning internationalisering
t.puspitodewi@civwater.nl 088 060 3666
CIV Water
Alie de Boer
Rode draad docent
a.deboer@civwater.nl
CIV Water
Anna de Haan – Teitsma
Rode draad docent
a.dehaan-teitsma@civwater.nl
CIV Water
Simon Feersma-Hoekstra
Rode draad docent
s.feersmahoekstra@civwater.nl
CIV Water
Peet Ferwerda
Strategisch adviseur
peet@peetferwerda.nl
CIV Water
Jeffrey Jellema
Stagiair
j.jellema@civwater.nl